Інструктори Литовського легіону навчали тероборонівців

Дата: 26.05.2023 10:20

У Поворській громаді ще на початку широкомасштабного вторгнення росії було сформовано добровольче формування територіальної громади (ДФТГ). Це воєнізований підрозділ, сформований на добровільній основі з громадян України, що проживають у межах території Поворської територіальної громади, і призначений для участі в підготовці та виконанні завдань територіальної оборониСпеціальна тактична підготовка, снайпінг, інженерна справа, аеророзвідка та перша медична допомога - далеко не повний перелік того, що мають вміти бійці добровольчих формувань територіальних громад. Поворська територіальна оборона систематично здійснює підготовку за багатьма напрямками. Так, 25 травня за участі інструкторів Литовського легіону, які навчалися з канадськими та французькими підрозділами, а також проходили службу у Французькому легіоні, відбулося чергове навчання особового складу ДФ Поворської ТГ.