Шановні мешканці та гості Поворської громади!

Дата: 14.04.2023 15:06

Шановні мешканці та гості Поворської громади!

Світле свято Воскресіння Христового – найвеличніше, найрадісніше і найсвітліше свято християн, що символізує перемогу Божого Сина над смертю.

Вже другий рік поспіль Україна зустрічає Великдень у складних умовах війни. Але цей Великий день і пов’язані з ним традиції – то наше українське коріння, наші цінності, які додають сили і впевненості, щоб вистояти, які жоден ворог не може зруйнувати, як світло обов’язково перемагає темряву, а любов переможе війну. Свято Воскресіння Христового символізує відродження і оновлення світу, перемогу добра над злом, торжество життя над смертю. І українці сьогодні по-новому переживають боротьбу добра і зла, будучи свідками і учасниками непростого протистояння.

У цей благословенний час прийміть найщиріші вітання з Великим Днем Світлого Христового Воскресіння! Нехай Святий Великдень принесе нам довгоочікувану радість перемоги, дарує надію і впевненість у завтрашньому дні, додає сили та оберігає наших захисників, вселяє спокій у серцях, живить душу і укріплює віру!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

З повагою  –  сільський голова Інна Бондарчук