День довкілля Поворської ТГ

Дата: 13.04.2023 08:10

Фото без опису Посилання на відео: День довкілля Поворської ТГ

11-12 квітня у Поворській ТГ відбувся День довкілля, мета якого - підвищення рівня свідомості українців в екологічних та природоохоронних питаннях. Працівники державних установ та організацій, учнівська молодь сіл громади взяли участь у прибиранні територій закладів, доріг, зупинок автотранспорту, кладовищ, пам`яток культурної спадщини, місць загального користування.

Напередодні Великодніх свят українці традиційно наводять лад у домівках та обійстях. Тож закликаємо мешканців громади подбати не лише про своє подвір’я, а й про територію, що знаходиться поруч. Звертаємося до фізичних осіб-підприємців з проханням про благоустрій та впорядкування прилеглих ділянок.

Пам’ятаймо: це наша земля, нам тут жити, тож маємо дбати про чистоту довкілля та зберегти його для нащадків.