Інформаційне повідомлення ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу Молодіжної ради при Поворській сільській раді

Дата: 28.03.2023 13:52

Установчі збори для формування складу Молодіжної ради при Поворській сільській раді відбудуться 10 травня 2023 року о 1400 год. в приміщенні Центру культури та дозвілля, за адресою с. Поворськ, вул. Київська, 50. У разі зміни дати, часу та місця проведення установчих зборів буде повідомлено додатково.

До складу молодіжної ради можуть входити громадяни України віком від 14 до 35 років, що проживають на території Поворської громади.

Склад Молодіжної ради формується на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за осіб, які особисто присутні на установчих зборах та подали відповідні документи.

Кількісний та персональний склад Молодіжної ради визначається установчими зборами та не може становити більше 15 членів.

Строк повноважень складу молодіжної ради становить два роки.

Порядок подання заяв

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи подається заява за формою згідно з додатком, підписана уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства або від молоді відповідної адміністративно-територіальної одиниці (у разі, коли молода особа подає заяву самостійно).

Для представників інститутів громадянського суспільства до заяви додаються:

• прийняте у порядку, встановленому установчими документами інституту громадянського суспільства, рішення про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом до складу молодіжної ради;
  • біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства із зазначенням його прізвища, власного імені, по батькові (за наявності), місця роботи, посади в інституті громадянського суспільства, контактної інформації.

Для молоді відповідної адміністративно-територіальної одиниці до заяви додаються:

• біографічна довідка із зазначенням прізвища, власного імені, по батькові (за наявності), посади, місця роботи (за наявності), контактної інформації;
  • підписний лист для збору підписів жителів відповідного населеного пункту про підтримку кандидата від відповідної адміністративно-територіальної одиниці.

Підписний лист повинен містити такі дані:

• суть питання, яке порушується кандидатом;
  • порядковий номер особи, яка підписує лист;
  • прізвище, власне ім’я та по батькові (за наявності) особи, яка підписує лист;
  • дату, місяць та рік народження особи, яка підписує лист;
  • адресу реєстрації місця проживання особи, яка підписує лист;
  • контактний номер телефону особи, яка підписує лист;
  • особистий підпис;
  • дату підписання.

Ініціативна група перевіряє документи, подані учасниками, на їх відповідність вимогам, встановленим Положенням про Молодіжну раду при Поворській сільській раді.

За результатами перевірки документів на відповідність встановленим цим Положенням вимогам ініціативна група складає список кандидатів до складу Молодіжної ради, які братимуть участь в установчих зборах та список представників, яким відмовлено в участі в установчих зборах, із зазначенням підстави для відмови.

Підставами для відмови представнику в участі в установчих зборах є:

• невідповідність поданих ними документів, вимогам цього Положення;
  • недостовірність інформації, що міститься в документах, поданих для участі в установчих зборах.

Документи приймаються з 29 березня 2023 року по 02 травня 2023 року (включно) у будні з 9-ї до 17-ї год. за адресою: с. Поворськ, вул. Київська, 39, гуманітарний відділ Поворскьої сільської ради.