Поворська громада
Волинська область, Ковельський район

Повідомлення  про оприлюднення проекту документа державного ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ на земельні ділянки, розташованих за межами населених пунктів на території Поворської сільської ради, Ковельського району, Волинської області для потреб пов’язаних з

Дата: 30.12.2022 12:11
Кількість переглядів: 332

Повідомлення
 про оприлюднення проекту документа державного планування

та звіту про стратегічну екологічну оцінку

  1. Повна назва документа державного планування:

Детальний план території на земельні ділянки, розташованих за межами населених пунктів на території Поворської сільської ради, Ковельського району, Волинської області, в т. числі звіт СЕО.

  1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Поворська сільська рада.

  1. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури:

Дата подання заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки і оприлюднення її шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Поворської громади: https://povorska-gromada.gov.ua/news/1668689859/17 листопада 2022 року. Публікація заяви в газеті «Програма-Панорама» – 17 листопада 2022 р., в газеті «Вісті Ковельщини» – 17 листопада 2022 р.

Дата подання проекту Детальний план території на земельні ділянки, розташованих за межами населених пунктів на території Поворської сільської ради, Ковельського району, Волинської області, повідомлення про оприлюднення звіту про стратегічну екологічну оцінку та розміщення звіту СЕО та ДПТ на офіційному веб-сайті Поворської громади https://povorska-gromada.gov.ua/ 29 грудня 2022 року. Публікація в газеті «Програма-Панорама» – 29 грудня 2022 р., в газеті «Вісті Ковельщини» – 29 грудня 2022 р.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо): Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі зауваження та пропозиції до заяви про визначення обсягу СЕО та проекту документу державного планування. Усі зауваження і пропозиції до проекту документа державного планування та заяви про визначення обсягу СЕО, одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє. 

в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення): громадські слухання відбудуться 27.01.2023 року о 11 годині в приміщенні Поворської сільської ради (Адреса: 45050, Волинська обл., Ковельський р-н, село Поворськ, вул. Київська, буд. 39).

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Поворська сільська рада. Адреса: 45050, Волинська обл., Ковельський р-н, село Поворськ, вул. Київська, буд. 39.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій: Поворська сільська рада. Адреса: 45050, Волинська обл., Ковельський р-н, село Поворськ, вул. Київська, буд. 39. Е-mail: povyrsk@ukr.net.

Зауваження та пропозиції до проекту державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку надаються протягом усього терміну громадського обговорення. 

Пропозиції, що подаються, повинні містити обґрунтування з врахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної із здоров’ям населення, що стосується документа державного планування: Поворська сільська рада. Адреса: 45050, Волинська обл., Ковельський р-н, село Поворськ, вул. Київська, буд. 39, веб-сайт: https://povorska-gromada.gov.ua/.

  1. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування:

Транскордонні консультації в рамках зазначеної СЕО не проводяться.

Строк громадського обговорення та консультування становить 30 днів з дня оприлюднення повідомлення і триває до 29.01.2023 включно.

СЕО Звіт

ДПТ Пояснювальна записка

ДПТ Графічна частина


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь