З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ!!!

Дата: 06.12.2022 15:30

Шановні військовослужбовці! Дорогі ветерани військової служби!

Добровольчі формування територіальних громад!

Сьогодні вітаємо всіх військовослужбовців України з Днем Збройних Сил України, з святом кожного, хто стоїть на захисті нашої Батьківщини, нашої громади.

Вітаємо сильних, відважних, мужніх захисників і захисниць, які до останнього подиху готові захищати та захищають рідну землю. Ви - наші захисники, ви - наша опора. Спокій наших домівок, спокій близьких – у ваших надійних, сильних руках.

Бажаю Вам миру та злагоди, віри та сили, успіхів у повсякденному житті, впевненості у своїх силах, нескінченної енергії, мужності та відваги у військовій службі в ім'я єдиної, суверенної та незалежної України.

Разом ми здолаємо все. Разом ми наближаємо Перемогу.

Слава ЗСУ! Слава Україні!

З повагою сільський голова Інна Бондарчук