Поворська сільська рада взяла участь у благодійному заході по збору коштів для військовослужбовців ЗСУ, які під час виконання бойових завдань отримали поранення та потребують протезування кінцівок.

Дата: 11.10.2022 09:45

10 жовтня 2022 року в м. Ковелі за підтримки Ковельської районної військової адміністрації, Ковельської районної ради, військової частини А7028, фермерського господарства «Кавасакі» відбувся благодійний захід по збору коштів для військовослужбовців ЗСУ, які під час виконання бойових завдань отримали поранення та потребують протезування кінцівок.

В цьому благодійному заході взяла участь Поворський сільський голова Інна Бондарчук, зробивши грошовий внесок у розмірі одноденної заробітної плати працівників Поворської сільської ради для військового Боровика Романа Васильовича, який є жителем с. Поворськ.

Під час проведення заходу кожен присутній мав можливість стати частиною добра, долучившись до збору коштів та підтримки наших героїв, вкотре показавши, що вони не самі.

Дякуючи організаторам, виконавцям та присутнім загальна кількість зібраних коштів сягнула понад 700 тисяч гривень. Гроші будуть передані п’ятьом військовослужбовцям ЗСУ на лікування та протезування.

І це дає зрозуміти, що ми єдині, ми сильні, ми незламні, і ми обов’язково переможемо.