Вітаємо з Днем знань

Дата: 01.09.2022 12:54

Шановні вчителі, учні та батьки!

Щиро вітаємо Вас з Днем знань – святом добра, натхнення та нових відкриттів. На жаль, Україна розпочинає новий навчальний рік в умовах воєнного стану, тож нехай у наших школах звучить дзвінкий сміх, а не сигнали повітряної тривоги.

Дорогі учні, бажаю Вам цікавих уроків, високих оцінок, легких контрольних, а головне безпечного освітнього процесу, віри в Збройні Сили України та Перемогу. Бажаю бути сміливими, старанними, енергійними, допитливими та дружніми, тоді ви з легкістю будете пізнавати світ знань, а ваші здібності та наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у зміцненні та розвитку нашої України.

Вам, шановні вчителі та батьки, бажаю мудрості, здоров’я, наснаги, благополуччя у Ваших родинах та успіхів у роботі.

Нових перемог у новому навчальному році. Нехай новий навчальний рік буде мирним.

З днем знань!

З повагою сільський голова Інна Бондарчук