ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

Дата: 19.05.2022 22:07

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

Сьогодні більшість українців змінили традиційний одяг на військову форму, проте всі з нетерпінням чекають моменту, коли вся Україна одягне нашу красиву, оригінальну і неповторну вишиванку.

Вишиванка - це як код нашої нації, який передається з покоління в покоління, це те що ідентифікує нас в цілому світі, а особливо відрізняє від північного сусіда, який забув історію, і сьогодні виключно асоціюється зі злом. Хтось дістає її, дивом вцілілу, із шафи у зруйнованому будинку. А хтось втратив разом із домівкою. Хтось шукає її в іншій країні, куди вигнала війна. Хтось одягне її в рідному місті, де нарешті немає обстрілів. Хтось – в окупації, ризикуючи життям. А хтось зробить це взагалі вперше, бо вперше відчув таку потребу.

Цей день українці відзначають багато років, але війна наповнила його новим щемливим змістом. Можливо, вперше ми так гостро відчуваємо сенс відомого вислову про "вишитий код нації". Вперше це стало настільки особистим і гострим. Вперше це про наші страшні втрати й про обов’язкову перемогу над ворогом і горем.

З Днем вишиванки, друзі!

Цьогоріч 19 травня у нашій країні відзначаємо день національної єдності, одягнувши вишиванку, демонструємо своє духовне багатство, високу мудрість. У кожному візерунку відображено цінності, традиції, історію і найголовніше - незрадливу любов до УКРАЇНИ. Нехай вишиванка сьогодні оберігає душу і тіло кожного українського ЗАХИСНИКА, додає усім нам наснаги, терпіння, мудрості у боротьбі з рашистами. Війна змінила життя кожного із нас, проте не зуміла зламати Українців.

Фото без описуВіримо і чекаємо ПЕРЕМОГИ!

ГЕРОЯМ СЛАВА!!!

З провагою, сільський голова                                                      Інна БОНДАРЧУК