ОГОЛОШЕННЯ щодо засідання позачергової сесії восьмого скликання

Дата: 31.03.2022 15:02

щодо засідання  позачергової   сесії

восьмого скликання

Поворська  сільська рада повідомляє,   що  01   квітня  2022 року о 10.00 годині у приміщенні   сільської ради  відбудеться  засідання позачергової  сесії  сільської ради  восьмого  скликання

1. Про  порядок денний  позачергової  сесії   сільської ради  восьмого  скликання.  (Доповідає І.Бондарчук - сільський голова )
  2. Про заборону продажу алкогольних та слабоалкогольних напоїв, пива (крім безалкогольного), вин столових  на території Поворської сільської ради на період  дії  правового режиму воєнного стану. (Доповідає І.Бондарчук - сільський голова )
  3. Про затвердження розпоряджень сільського голови видані в міжсесійний період. (Доповідає І.Бондарчук - сільський голова )
  4. Про внесення змін до рішення  Поворської сільської  ради від 12.11.2021 № 13/47 «Про затвердження переліків адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Поворської сільської ради та його віддалене робоче місце» (Доповідає І.Бондарчук - сільський голова )