16 ЛЮТОГО - ДЕНЬ ЄДНАННЯ

Дата: 16.02.2022 12:07

Єднаймося люди добрі, молю вас, благаю

Бо ворожа злая сила Землю розриває!

Єднаймося за волю українці!

Майорить над нами синій стяг

З жовтими достиглими полями

У віршах оспіваний й піснях.

16 лютого в Україні святкують День єднання. Свято зовсім молоде і було впроваджене указом президента України №53/2022 від 14 лютого 2022 року. Під час святкування цього свята на всіх будинках і спорудах всіх населених пунктів України рекомендовано підняти державний прапор та додати до одягу жовто-блакитні стрічки. Також на 10 годину ранку 16 лютого 2022 року заплановано виконання Державного Гімну України. День єднання несе собою важливу мету: показати, що українці єдина нація, яка любить свою Батьківщину та рідні землі. У той час поки багато іноземних ЗМІ кажуть, що 16 лютого стане днем нападу, президент вирішив зробити його Днем єднання. В приміщенні Поворської сільської ради відбулася інформаційна година «Ми разом! Ми єдині!».

Фото без описуФото без описуПоворська сільська рада та установи громади доєдналися до Дня Єднання. Працівники спільно виконали Гімн України, цим засвідчили своє незламне прагнення до миру, згуртованості та єдності українського народу.