ВІДКРИТТЯ ГОЛОВНОЇ ЯЛИНКИ ПОВОРСЬКОЇ ГРОМАДИ

Дата: 24.12.2021 18:01

Сьогодні відбулося відкриття головної ялинки Поворської громади.
Все вдалось так, як хотілось і планувалось, адже всі дружно доклали до цього зусиль та старань.
Кралечка - Ялинка вигравала всіма кольорами дитячої мрії. Дякуємо учням Поворського ліцею за прекрасні іграшки-поробки, що подарували для зимової красуні.
Щиро влячні голові Поворської територіальної громади - Інні Бондарчук та волонтеру - Олені Джумберівні за підтримку і допомогу в організації святкового дійства.
Окреме щире "СПАСИБІ" висловлюємо викладачам Поворської дитячої музичної школи за змістовне музичне оформлення свята.
Дякуємо спонсорам нашого свята :
Лілі Колодко - за лоти для лотереї, підприємцю - Валисю Боровику - за солодощі!!!
Дуже дякуємо нашим супер-класнючим артистам - Соні Шворак , Вадиму Прядуну та Вероніці Семенюк! Ви - супер!!!
Сподіваємось, що організаторам цікавого новорічного дійства вдалось подарувати всім Вам і вашим діткам святковий настрій.
ВСІХ З НАСТУПАЮЧИМИ СВЯТАМИ!!!
Зичимо здоров'я, радісних миттєвостей на всі Новорічні свята!
З повагою, директор Центру культури та дозвілля, Оксана Ліщук