З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Дата: 30.12.2021 12:08

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ПОВОРСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ!

Від щирого серця вітаю усіх вас зі святами, що добром, надією і родинним теплом зігрівають наші серця – Новим роком та Різдвом Христовим!

Традиційно новорічні свята – це час підсумків і сподівань. Хоча, підсумки потрібно робити, тільки порівнюючи їх з нашими очікуваннями. На порозі новий 2022 рік, не знаємо що він нам несе, але маємо віру і надію, що з Божою допомогою та нашими зусиллями, в новому році наші досягнення будуть відповідати очікуванням. Маю надію, що любов до нашої спільної домівки, прагнення зробити її кращою, буде головною метою нашої спільної праці.

Нехай всі прикрощі і негаразди залишаться в старому році, а заповітні бажання і мрії обов’язково здійсняться в Новому! Зустрічаючи Новий рік, святкуючи Різдво Христове, побажаймо один одному Любові та Віри. Подаруймо найдорожче і найцінніше – тепло наших сердець, увагу і турботу нашим близьким і рідним. Хай Різдвяна зоря запалить у нас вогонь надії та оптимізму, наснаги та невичерпної енергії.

З Новим роком та Різдвом Христовим!

З найщирішими побажаннями сільський голова, Інна Бондарчук