ОГОЛОШЕННЯ щодо засідання чергової сесії восьмого скликання

Дата: 20.12.2021 12:02

щодо засідання  п’ятнадцятої    сесії

восьмого скликання

Поворська  сільська рада повідомляє,  що  22 грудня   2021 року о 10.00 годині у приміщенні   сільської ради  відбудеться  засідання п’ятнадцятої   сесії  сільської ради  восьмого  скликання

1. Про  порядок денний  п’ятнадцятої   сесії  сільської ради  восьмого  скликання.  (Доповідає І.Бондарчук - сільський голова )
  2. Про затвердження розпоряджень сільського голови видані в міжсесійний період .(Доповідає І.Бондарчук - сільський голова )
  3. Про внесення змін до рішення сільської ради від 22 грудня 2020 року №3/8 «Про бюджет сільської територіальної громади на 2021 рік»03513000000(код бюджету) .(Доповідає Т. Прокопчук – начальник фінансового відділу сільської ради )
  4. Про затвердження  Програми  поводження з  твердими  побутовими     відходами    на   території   Поворської  об’єднаної   територіальної     громади  на  період 2022-2025 рр. (Доповідає А.Дмитрук  – начальник   відділу архітектури ,комунального  майна, земельних відносин  та житлово- комунального господарства)
  5. Про затвердження  Програми  охорони навколишнього  природного  середовища Поворської  сільської  ради  на   2022 – 2025   роки. (Доповідає А.Дмитрук  – начальник   відділу архітектури ,комунального  майна, земельних відносин  та житлово- комунального господарства)
  6. Про затвердження  цільової  Програми благоустрою  території    Поворської сільської  ради   на  2022 -  2025  роки. (Доповідає А.Дмитрук  – начальник   відділу архітектури ,комунального  майна, земельних відносин  та житлово- комунального господарства)
  7. Про затвердження   Програми «Екологія»   Поворської сільської  ради   на  2022 -  2025  роки. (Доповідає А.Дмитрук  – начальник   відділу архітектури ,комунального  майна, земельних відносин  та житлово- комунального господарства)
  8. Про затвердження структури  і чисельності апарату та виконавчих органів   Поворської  сільської ради.(Доповідає  І. Бондарчук – сільський  голова )
  9. Про встановлення вартості харчування дітей у закладах  загальної  середньої освіти  Поворської сільської ради  .(Доповідає С. Сільчук -начальник гуманітарного відділу)
  10. Про затвердження тарифів на платні соціальні послуги. ( Доповідає  В. Дорошко – директор центру соціальних послуг )
  11.  Про затвердження  Порядку організації надання соціальних послуг.  ( Доповідає В. Дорошко – директор центру соціальних послуг)
  12.  Про затвердження структури та штатного розпису  центру надання соціальних послуг  Поворської сільської ради на 2022 рік . ( Доповідає В. Дорошко – директор центру соціальних послуг)
  13. Про умови оплати праці сільського голови (Доповідає Т. Прокопчук – начальник фінансового відділу сільської ради )
  14. Про бюджет сільської територіальної громади на 2022 рік».(Доповідає Т. Прокопчук – начальник фінансового відділу сільської ради ).
  15. Про припинення права користування земельних ділянок громадян. (Доповідає А.Дмитрук  – начальник   відділу архітектури ,комунального  майна, земельних відносин  та житлово- комунального господарства)
  16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (Абрамчук В.П. с.Пісочне). (Доповідає А.Дмитрук  – начальник   відділу архітектури ,комунального  майна, земельних відносин  та житлово- комунального господарства)
  17.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (Миронюк Т.В. с.Козлиничі). (Доповідає А.Дмитрук  – начальник   відділу архітектури ,комунального  майна, земельних відносин  та житлово- комунального господарства)
  18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення)меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) (Пурха І.С. с.Козлиничі). (Доповідає А.Дмитрук  – начальник   відділу архітектури ,комунального  майна, земельних відносин  та житлово- комунального господарства)