ОГОЛОШЕННЯ щодо засідання виконавчого комітету

Дата: 16.12.2021 15:48

щодо засідання виконавчого комітету

Поворської сільської ради

Повідомляємо,   що  17 грудня  2021 року о 10.00 годині у приміщенні   сільської ради  відбудеться  засідання чергового засідання виконавчого комітету   сільської ради  .

Порядок денний :

1. Про схвалення  проекту рішення  сільської ради « Про бюджет територіальної громади на 2022 рік» »( Доповідає Т. Прокопчук – начальник  фінансового відділу)

1. Про звільнення окремих категорій громадян від плати та диференційної плати за надання  соціальних  послуг  центром  надання соціальних послуг  Поворської сільської ради . (Доповідає  В. Дорошко – директор центру соціальних послуг)

1. Про затвердження інформаційних і технологічних карток адміністративних послуг, що надаються  через відділ  « Центр надання адміністративних  послуг» Поворської сільської ради  Ковельського району Волинської області ( Доповідає Т. Книш – начальник відділу « Центр надання адміністративних послуг»)

1. Про зміну адреси земельної ділянки . ( Доповідає І. Бондарчук – сільський  голова)

1. Про План засідань  виконавчого комітету  сільської ради на  І півріччя 2022 року . (Доповідає  С. Самчук – секретар  сільської ради )

1. Про створення консультаційного пункту з питань цивільного захисту

при  Поворській сільській раді. (Доповідає І.Бондарчук– сільський голова)

1. Про  погодження  щомісячної  плати за навчання дітей та затвердження  Положення про встановлення щомісячного розміру  плати за навчання в  Поворській  дитячій музичній школі на 2022 рік. ( Доповідає  С. Сільчук – начальник гуманітарного відділу )

1. Про  визначення  видів суспільно  корисних робіт  для засуджених  та порушників, на яких судом  накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт( суспільно корисних ) робіт , та перелік  об’єктів, на яких  засуджені ( порушники) виконуватимуть  ці роботи . ( Доповідає І. Бондарчук – сільський  голова)

1. Про затвердження графіків роботи клубних установ (Доповідає  С. Сільчук – начальник гуманітарного відділу )