Вітання з Днем вихователя!

Дата: 24.09.2021 11:31

Шановні вихователі і всі дошкільні працівники!

Щиро вітаю вас з професійним святом! Щодня ви віддаєте тепло сердець дітям, благополучне дитинство і подальша доля яких залежить від мудрості вихователя, його терпіння, уваги до їх внутрішнього світу. З допомогою своїх вихователів дошкільнята пізнають навколишній світ, вчаться любити і берегти свою Батьківщину.

Вітаючи вас, шановні працівники дошкільної освіти, висловлюю вам щирі слова вдячності за щоденну самовіддачу, терпіння, мудрість, наполегливість і високий  професіоналізм у вихованні підростаючого покоління громади та служіння улюбленій справі.

Бажаю вам міцного здоров’я, творчого вогнику, щедрості серця, здійснення мрій. Нехай ваше життя буде сповнене енергією та любов`ю вихованців, підтримкою батьків та теплотою рідних. Я упенена, що ваша доброта і педагогічна майстерність перетворять кожен день вихованців на день радості і щастя!

З повагою, сільський голова         Інна Бондарчук