День знань в Поворській громаді

Дата: 01.09.2021 12:46

Шановна громадо! Дорогі учні, шановні батьки, вчителі!

Щиро вітаю вас з Днем знань та початком нового начального року!

З особливим почуттям вдячності я звертаюся до наших вчителів, вихователів, викладачів, чия самовіддана праця викликає глибоку повагу всього суспільства. Інноваційні напрямки діяльності педагогів у галузі підвищення якості освіти, інформатизації навколишнього середовища, розвитку міжнародного співробітництва заслуговують на особливу увагу.

Дорогі друзі! Сердечно вітаю вас з початком навчального року, бажаю всім міцного здоров'я, терпіння, творчих успіхів у всіх ваших справах на благо нашої країни.

Усі шляхи цього дня ведуть до школи, де починається дорога в майбутнє, де підкорюються нові вершини знань, де зустрічають добрих і надійних друзів та досягають омріяної мети…

Наші першокласники, які вперше переступлять поріг школи, отримали набори шкільного приладдя від "Благодійного фонду МХП-Громаді" та підприємства "МХП-БАФФАЛО", яке провадить свою діяльність у населених пунктах Поворської ТГ. Там є все необхідне, щоб знання було до душі: альбом для малювання, олівці, термос, ланчбокс, лінійка, сумка для взуття.

Щиро бажаю усім школярам цікавих уроків, бажання вчитися і пізнавати, бути допитливими, не боятися труднощів, вірити у власні сили, і звичайно ж, перемог! Усім учителям натхнення, творчої наснаги та нових здобутків на педагогічній ниві. Усім батькам віри у своїх дітей, у їх щасливу долю.

З днем знань!

З повагою, сільський голова Інна Бондарчук