ОГОЛОШЕННЯ щодо засідання виконавчого комітету

Дата: 09.06.2021 17:16
Кількість переглядів: 2041

щодо засідання виконавчого комітету

Поворської сільської ради

Повідомляємо,   що  09 червня   2021 року о 10.00 годині у приміщенні   сільської ради  відбудеться  засідання чергового засідання виконавчого комітету   сільської ради

Порядок денний :

1. Про затвердження Регламенту виконавчого комітету Поворської сільської ради . ( Доповідає І. Бондарчук – сільський голова  )

2.  Про присвоєння адресного   номера земельній ділянці в с. Шкурат по вул. Ветеранів  ( Доповідає  І. Бондарчук – сільський голова

3. Про присвоєння адресного номера   житловому будинку. ( Доповідає І. Бондарчук – сільський голова)

4. Про встановлення режиму роботи  . ( Доповідає І. Бондарчук – сільський голова)

5. Про встановлення режиму роботи  . ( Доповідає І. Бондарчук – сільський голова)

6. Про встановлення режиму роботи  . ( Доповідає І. Бондарчук – сільський голова)

7. Про встановлення режиму роботи  . ( Доповідає І. Бондарчук – сільський голова)

8. Про встановлення режиму роботи  . ( Доповідає І. Бондарчук – сільський голова)

9. Про встановлення режиму роботи  . ( Доповідає І. Бондарчук – сільський голова)

10. Про затвердження  графіків роботи клубних установ.( Доповідає С.В. Сільчук – начальник гуманітарного відділу )

11. Про затвердження  графіків роботи бібліотечних  установ. ( Доповідає С.В. Сільчук – начальник гуманітарного відділу)