Підписано Меморандум про співпрацю та партнерство між Поворською сільською радою та МХП Баффало

Дата: 17.05.2021 11:59

Сьогодні, 13 травня, директор МХП - Баффало Руслан Паш'ян, голова Поворської ОТГ Інна Бондарчук та фахівець з соціальних проектів Благодійний фонд "МХП-Громаді" Iryna Lytvyn підписали Меморандум про співпрацю та партнерство.

Метою Меморандуму є співпраця у сфері сприяння регіонального розвитку громад на території присутності МХП, а також залучення інших громадських організацій, донорів та бізнес-партнерів.

Для досягнення цілей Меморандуму, сторони в силу своїх можливостей здійснюватимуть реалізацію спільних проєктів та програм, спрямованих на:

- розвиток людського капіталу;

- підтримку громадського здоров'я;

- розвиток спроможності громад;

- збереження та відновлення екології.

На зустрічі представник Благодійного фонду «МХП-Громаді» Ірина Литвин наголосила, що підписання Меморандуму допоможе покращити уже наявну співпрацю з громадами, адже в документі прописані ключові напрямки роботи. Голова Поворської ОТГ Інна Бондарчук зазначила: «Така співпраця корисна для громади. Приємно мати на своїй території таких партнерів, як МХП». А директор ТОВ «МХП-Баффало» Руслан Паш’ян наголосив: «Ми готові підтримати ініціативи громад, що спрямовані на розвиток. Особливо це актуально для тих сіл, на території яких провадить свою діяльність підприємство».

Це перший підписаний меморандум в зоні присутності ТОВ «МХП-Баффало».

Разом робимо важливе!