ФК "Поворськ" - срібний призер чемпіонату Маневицької селищної ради з футзалу 2021 року

Дата: 22.02.2021 11:49

ФК "Поворськ" стала срібним призером відкритого чемпіонату Маневицької селищної ради з футзалу 2021 року

ФК "ПОВОРСЬК" вже другий рік поспіль приймає участь у відкритому чемпіонаті Маневицької селищної ради з футзалу, який цьогоріч відбувся 21 лютого 2021 року в смт Маневичі.

Відповдно до турнірної таблиці чемпіонату, ФК "Поворськ" виборола друге місце і стала срібним призером відкритого чемпіонату Маневицької селищної ради з футзалу 2021 року, випередивши ФК "Сойне" с. Прилісне Маневицького району.  Перемогу у чемпіонаті отримала ФК "Маневичі".

Нагадуємо, що у 2020 році ФК "Поворськ" посіла третє місце у відкритому чемпіонаті Маневицької селищної ради з футзалу.