Присвоєння почесного звання " Мати-героїня"

Дата: 16.02.2021 14:41

«Мати-героїня» за материнську самовідданість, народження та зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку, присвоєно почесне звання України «Мати-героїня» п’ятьом жителькам Ковельського району: Валентині Сухацькій та Оксані Чабан з м. Ковель, Ірині Борисюк з с. Доротище, Світлані Власюк з с. Великий Порськ, Людмилі Шемейко з с. Шкурат (праворуч друга), які виховали до восьмирічного віку п'ять і більше дітей.

З цієї нагоди, 16 лютого, в приміщенні Ковельської районної адміністрації, за участю голови Волинської облдержадміністрації Юрія Погуляйка, заступника голови обласної державної адміністрації Людмили Тимощук, заступника голови райдержадміністрації Романа Кульцмана, Ковельського міського голови Ігоря Чайки, голови районної ради В’ячеслава Шворака відбулося вручення посвідчень та нагрудних знаків до почесного звання України «Мати-героїня».

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуПредставники влади привітали багатодітних матерів з присвоєнням почесного звання та побажали їм міцного здоров’я, сімейного благополуччя та усіляких гараздів. Голова Волинської облдержадміністрації Юрій Погуляйко подякував присутнім жінкам за материнський подвиг, наполегливість, кропітку працю та любов, які вони вкладають у виховання своїх дітей.

Директор Центру культури та дозвілля                                                        Оксана Ліщук