Афганістан - ти біль моєї душі...

Дата: 15.02.2021 10:20

Щороку, 15 лютого, в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Будь-яка війна - це катастрофа для людства. І завжди – це страждання, сльози, біль... Таким болем для багатьох став Афганістан.

10 років – з 25 грудня 1979 року по 15 лютого 1989 року тривала війна. Через афганське пекло пройшли десятки тисяч солдат. Під час бойових дій тисячі наших співвітчизників загинули: від ран, контузій, травм, хвороб, пропали безвісти. Окрім афганської, за часів СРСР, українські військові брали участь і в інших локальних війнах і збройних конфліктах на території 16 іноземних держав - вони виконували «інтернаціональний» обов’язок у Чилі, Іспанії, Єгипті, В’єтнамі, Ефіопії, Сирії, Анголі, Мозамбіку на острові Куба та в інших «гарячих» точках.

В Поворській публічній бібліотеці проведено вечір - зустріч: " Афганістан - ти біль моєї душі..."

Ведуча Віра Сухацька ознайомила присутніх з маштабами складних і неоднозначних подій в Афганістані, вшанували пам’ять тих, хто поліг в Афганських ущелинах, схиливши голови у скорботній хвилині мовчання.

Від місцевої влади за мужність і героїзм воїнам - інтернаціоналістам подякувала Світлана Самчук – секретар Поворської сільської ради.

Концертну програму підготували аматори художньої самодіяльності Центру культури та дозвілля.

Пам'ять про ці події завжди залишиться в пам'яті українського народу та буде прикладом для молодого покоління.