Дата: 21.11.2020 15:33

21 листопада 2017 року ми відзначаємо День Гідності та Свободи на честь вшанування громадянської мужності учасників Помаранчевої революції та Революції Гідності у відстоюванні прав людини та європейського майбутнього України, їх відданості ідеалам свободи, справедливості, утвердження демократичних цінностей в єдиній, соборній та незалежній державі.

І сьогодні, в час змін, нашим святим обов'язком є відродження країни, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які постали на захист прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору. Любов до Вітчизни єднає всіх, у боротьбі за свободу, гідність, право на світле майбутнє для нас і наших нащадків.

В структурних підрозділах Центру культури та дозвілля Поворсткої сільської ради були проведені тематичні заходи під загальним гаслом: «Вільні творити майбутнє».

Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут й родинна злагода у домівках, не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.

Директор Центру культури та дозвілля Оксана Ліщук