Вітання з нагоди Дня працівників лісу

Дата: 18.09.2020 10:57

Шановні працівники та ветерани лісових господарств! Прийміть найтепліші та  найщиріші вітання з Днем працівників лісу!

Благородна праця лісівників здавна знаходиться в ряду найбільш шанованих професій, її вибирають люди безмежно люблячі природу, що володіють почуттям величезної відповідальності за збереження і примноження краси рідної землі. Дбайливе ставлення до лісу, як до безцінного національного надбання – обов’язок не тільки професіоналів, а й суспільства, тому що це природне багатство служить усім людям.

Представники лісової галузі – фахівці високої кваліфікації, віддані своїй справі люди, які сумлінно виконують свій обов’язок. Тільки завдяки невтомній і самовідданій роботі відданих своїй справі лісівників вдається зберігати і відтворювати лісові багатства. Збереження навколишньої екосистеми, насамперед, лісу, який і годує, і поїть, і навчає нас, першочергове завдання в нашій спільній справі. Завдяки вашій клопіткій, просвітницькій роботі, молодому поколінню вдається привити почуття дбайливого ставлення до природи.

У цей святковий день дозвольте висловити Вам слова щирої вдячності за вагомий внесок у розвиток лісового господарства, вірність професійному обов’язку, а також прийміть щирі побажання – міцного здоров’я, стабільності та оптимізму. Нехай збувається все задумане! Миру, щастя, благополуччя вам і вашим родинам!

З повагою Сергій Семенюк