Вітання зі святом першого дзвоника!
Шановні учасники освітнього процесу: педагоги, здобувачі освіти, батьки!
Сердечно вітаємо Вас із Днем знань та початком нового 2020/2021 навчального року!
День знань – це завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою день, який цьогоріч, мабуть, цінується особливо. Адже школярі востаннє були за партами ще у березні. І ми впевнені, що вони дуже скучили за шкільним життям, хоч і повертаються до закладу освіти в умовах адаптивного карантину.
Усім, хто в цей День прийде до навчальних закладів здобувати знання, бажаємо успіхів, натхнення та щирого прагнення до знань. Особливо теплі привітання першокласникам – учням нової української школи, на яких чекає зустріч із великим та прекрасним світом знань! Будьте допитливими і активними. Бадьорості вам і, неодмінно, гарного настрою!
Щира вдячність вам, дорогі педагоги, за самовіддану працю та бездоганне виконання такої відповідальної місії, як навчання та виховання підростаючого покоління. Саме Ви сприяєте формуванню юних особистостей, від яких залежить наше майбутнє. Вчитель – це професія від Бога, а всі інші професії – від учителя. Здоров'я вам, шановні педагоги, благополуччя, родинного затишку, старанних і вдячних учнів.
Тож нехай перший дзвоник пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою в завтрашній день та в успіх розпочатих справ, а новий навчальний рік стане роком нових професійних досягнень, наукових відкриттів та особистих звершень, а життя виставляє лише гарні оцінки!
З повагою сільський голова Сергій Семенюк та
начальник соціально-гуманітарного відділу Світлана Сільчук