Для вас, любі жінки!

Дата: 06.03.2020 11:32

Фото без описуФото без описуНапередодні Свята 8 березня найтепліші привітання пролунали на адресу жінок Поворської військової частини А1547, які пов’язали свою долю з військовою службою.

Голова Ковельської районної ради Андрій Броїло, керівник апарату Ковельської РДА Степан Топольський, Поворський сільський голова Сергій Семенюк, командир військової частини Олександр Балтян своїми щирими весняними виступами не залишили байдужими жодну чарівну жінку – берегиню життєдайного вогнища.

Фото без описуФото без описуЗа значний внесок, сумлінне служіння українському народу, зразкове виконання військового обов’язку, високий професіоналізм та з нагоди Міжнародного дня прав жінок Почесними грамотами районної ради та районної державної адміністрації були нагороджені старший солдат Збройних Сил України, механік відділення вузла зв’язку та радіотехнічного забезпечення військової частини А1547 Наталія Яворська та старший солдат Збройних Сил України, бухгалтер фінансової частини військової частини А1547 Оксана Оксенюк.

Справжнім подарунком жінкам-військовослужбовцям та службовцям став виступ колективу РБК «Колорит», які подарували красуням чудові музичні композиції. Посмішки та святковий настрій панував впродовж усього заходу. А по завершенні урочистостей колеги-чоловіки подарували чаріним винуватцям свята весняні квіти.