"Зиму проводжаємо - Весну зустрічаємо"

Дата: 01.03.2020 10:26

Фото без описуМасниця – улюблене народне свято, яке православні відзначають перед Великим постом. Цього року українці святкують давньослов`янське свято з 24 лютого по 1 березня.

29 лютого в Поворській громаді з успіхом пройшло свято «Зиму проводжаємо – Весну зустрічаємо».

Під оплески жителів та гостей громади, заворожуючи своїм співом, продемонстрували яскраву майстерність працівники та аматори сцени клубних  установ Центру культури та дозвілля Поворської сільської ради.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуСільський голова - Сергій Семенюк привітав всіх присутніх зі святом Весни. Побажав, щоб в житті у всіх було стільки радості й достатку, скільки напечених усіма разом в це свято смачних млинців, щоб будь-який смуток розтопився, немов масло, щоб всі негаразди залишилися у прохолодних вітрах зими і всі ми прагнули до весняного щастя.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису    Фото без описуФото без опису

Гуляння продовжилось гучно та весело. Дорослі, молодь та діти брали участь в різних іграх та забавах. Учасники дійства мали змогу водити хороводи, стати учасниками естафети «Піраміда», метання ядра та дарцу.

Була проведена благодійна акція «Допоможемо разом» - збір коштів на лікування хворих діток.

Кульмінацією свята було частування усіх присутніх на святі млинцями з різноманітними начинками, варениками, гарячим узваром та пиріжками.