"Зиму проводжаємо - Весну зустрічаємо"

Дата: 01.03.2020 10:26

Масниця – улюблене народне свято, яке православні відзначають перед Великим постом. Цього року українці святкують давньослов`янське свято з 24 лютого по 1 березня.

29 лютого в Поворській громаді з успіхом пройшло свято «Зиму проводжаємо – Весну зустрічаємо».

Під оплески жителів та гостей громади, заворожуючи своїм співом, продемонстрували яскраву майстерність працівники та аматори сцени клубних  установ Центру культури та дозвілля Поворської сільської ради.

Сільський голова - Сергій Семенюк привітав всіх присутніх зі святом Весни. Побажав, щоб в житті у всіх було стільки радості й достатку, скільки напечених усіма разом в це свято смачних млинців, щоб будь-який смуток розтопився, немов масло, щоб всі негаразди залишилися у прохолодних вітрах зими і всі ми прагнули до весняного щастя.

Гуляння продовжилось гучно та весело. Дорослі, молодь та діти брали участь в різних іграх та забавах. Учасники дійства мали змогу водити хороводи, стати учасниками естафети «Піраміда», метання ядра та дарцу.

Була проведена благодійна акція «Допоможемо разом» - збір коштів на лікування хворих діток.

Кульмінацією свята було частування усіх присутніх на святі млинцями з різноманітними начинками, варениками, гарячим узваром та пиріжками.