Щиро вітаємо українських бджолярів з Днем пасічника!

Дата: 19.08.2019 11:55

Щиро вітаємо українських бджолярів з Днем пасічника!

Бджолярів з давніх-давен шанували на українській землі. Протягом сторіч виготовлення меду  з кропіткого ремесла перетворилося на справжнє мистецтво. Його секрети відкриваються лише дбайливим і працьовитим. Мед на столі – радість у господі. З ним українці відзначають свята, частують гостей, лікують недуги.

Старовинними рецептами медових страв володіють  і наш сільський голова - Семенюк Сергій Володимирович та його заступник Никитюк Михайло Петрович.

Вони багато літ присвятили своїй улюбленій справі, вивчали  історію виникнення бджілярства та пізнавали тонкощі поведінки цієї малої комашки-трудівниці.

Нехай добробут, радість та відчуття гармонії з природою  стануть винагородою нашим трудівникам пасік, які дарують до нашого столу неповторний дар землі та сонця. Нехай лани, сади, луги й ліси дарують щедрі медозбори для ваших пасік.

Шановні наші, Сергію Володимировичу та Михайло Петровичу, нехай у вашому житті завжди світить зоря удачі, хай прикрощі та негаразди не стоять на вашому шляху, а оптимізму та наснаги вистачає для добрих справ. Щедрих вам медозборів, а на столі щоб завжди стояла повна чаша меду, як символ здоров'я та достатку і нехай буде багато щасливих та радісних моментів від того дива, що творять вам ваші роботящі бджоли.

Директор Центру культури та дозвілля        Ліщук О.В.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)