23 червня жителі с. Пісочне Поворської громади відзначали свято свого села

Дата: 23.06.2019 23:56

23 червня жителі с. Пісочне Поворської громади відзначали свято свого села. Рідне село. Милий серцю оберіг, що зустрічає з далеких доріг кожного, хто благословився у світ і робив свої перші кроки на його мальовничих просторах. Це та мала  і до щему мила серцю батьківщина, котра зустрічає свої дітей з далеких і близьких доріг, сниться ночами, виринає спогадами про дитинство та юність.

Виставкою робіт місцевих умільців  зустрічали гостей ведучі Федорук Оксана та Кондратюк Катерина.
З вітальними словами звернувся до дружньої сільської родини голова Поворської ОТГ Сергій Семенюк, староста с. пісочна Володимир Кізей, голова РДА Віктор Козак, представник благодійного фонду народного депутата Степана Івахіва «Патріоти Волині» Малинецька Наталія Дмитрівна, представники ТОВ «Баффало»

Яскравим калейдоскопом талантів вирувала святкова концертна програма. Запашний коровай, який розрізали  й роздавали на мир людям, символізував славну естафету поколінь,що прямуючи від роду до роду, літописним рядком вписується в історію сьогодення мальовничого подільського села Пісочне.

Фото без описуФото без опису

Після урочистої  частини, жителі  та гості свята мали змогу пригоститися смаженою рибою, кулішем, юшкою.
Свято злинуло однією  миттю, а в серці все відлунюють  віршовані рядки:
Хай Господь Бог  благословить
Святковий стіл у хаті,
І хай ніхто не боронить,
Щоб ви були багаті.
Хай буде мирним небокрай
Хай сонце в небі сяє.
І чарка й шкварка й коровай, І хай душа співає!
Хай лине пісня над селом,
Хай колосяться ниви,
Комори повняться добром,