Ковельський район, Волинська область

Всесвітній день Вишиванки

Українці согодні відзначають свято української культури - Всесвітній день Вишиванки. Цього дня всі бажаючі традиційно приходять на роботу або на навчання в українській національній вишитій сорочці, в той час по всій країні і далеко за її межами проходять святкові ходи і флешмоби. За допомогою надягання вишиванки в цей день кожна людина може продемонструвати  свою культурну освідченість, духовну свідомість, національну та громадську позицію.

Працівники Поворської сільської ради на чолі із сільським головою Семенюком С. В. також одяглися в яскраві вишиванки. Таким чином вони висловлюють свою шану нашій культурі, традиціям українського народу. Цей день завжди супроводжується усміхненими обличчями і піднесеним настроєм. Крім того, у стародавньому  одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів.

Бережи, Боженько, нашу Україну!

Директор Центру культури та дозвілля Поворської сільської ради  Ліщук О.В.