День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Дата: 09.05.2019 21:12

9 травня в Україні відзначають День перемоги над нацизмом  у Другій світовій війні. Урочисті заходи відбулися біля Обелісків Слави населених пунктів Поворської об’єднаної територіальної громади.

Під музичний супровід у виконанні духового оркестру Поворської дитячої музичної школи до Обеліску Слави с. Поворськ прямували військовослужбовці В/Ч А1547 з плетеною ялиновою гірляндою, ветерани, жителі села та усі кого не оминула війна.

Урочистий мітинг-реквієм розпочав вітальними словами сільський голова Поворської об’єднаної територіальної громади Сергій Семенюк. Він побажав усім присутнім мирного неба, добрих звісток та спокою в кожен дім. Також  з вітальним словом до присутніх звернулася начальник відділу культури Ковельської РДА Матяшук Тетяна Іванівна. Зворушливими були спогади жорстокої війни Дятла Федора Климовича, слова якого торкали  душевні струни всіх присутніх.

По завершенню було покладено квіти до Обеліску Слави.