Ковельський район, Волинська область

Вітаємо ФК "Поворськ" - переможців Кубку Ковельського району з футболу

25 жовтня на стадіоні «Дружба» смт Голоби ФК "Поворськ" здобула перемогу у фіналі  Кубку  Ковельського району з футболу.

До фіналу, пройшовши нелегку сітку змагань, потрапили команди сіл Поворськ та Мощена.

З перших хвилин поєдинку вболівальники зрозуміли: за першість змагаються дві високопрофесійні команди гідні фінальної участі. Однозначно: обидві збірні мріяли про цю перемогу і готові були зробити на полі все можливе.

Вперше Кубок району завоювала команда села Поворськ: з рахунком 3:0.

На данном изображении может находиться: 10 человек, люди улыбаются, люди занимаются спортом, небо и на улицеНа данном изображении может находиться: 17 человек, в том числе Dmytro Andrukhiv и Ura Ryd, люди улыбаются, люди стоят и на улицеНа данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди стоят, небо, трава, на улице и природаАвтоматический альтернативный текст отсутствует.Автоматический альтернативный текст отсутствует.