Поворська громада
Ковельський район, Волинська область

Семінар учителів української мови та літератури «Формування активної життєвої позиції та етико-естетичних ідеалів можливостями уроку та позакласної роботи».

22 березня 2018 року на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.. с. Козлиничі відбувся семінар учителів української мови та літератури на тему: «Формування активної життєвої позиції та етико-естетичних ідеалів можливостями уроку та позакласної роботи».

В проведенні освітнього заходу взяли участь вчителі-філологи 18 закладів освіти  Ковельського району, методист відділу освіти Ковельської РДА – Леся Віталіївна Прокопчук, а також представники місцевої влади – сільський голова Сергій Семенюк та начальник соціально-гуманітарного відділу Світлана Сільчук.

Педагоги відвідали урок  старшого вчителя – Матяшук Ірини Миколаївни на тему «М. Хвильовий «Я (Романтика)»  – новела про добро і зло в житті та душі людини» та творчу лабораторію Урдюк Любов Петрівни – «Сповідь розуму про найцінніше».

Під час підсумків проведеної роботи звучали щирі слова подяки за організацію та проведення семінару на адресу директора закладу освіти – Ковальчук Ольги Анатолівни. Учасники ділилися позитивними враженнями та набутим досвідом роботи з викладання української мови та літератури, а також мали змогу підвищити особистий рівень педагогічної майстерності.

 « повернутися до списку новин