До уваги населення!!!

Дата: 02.11.2022 12:18

ПpAT «Волиньобленерго» інформує, що 25 жовтня   на   території   Волинської області згідно розпорядження диспетчера HEK «Укренерго» застосовуються графіки аварійних відключень для населення.

Порядок застосування черг, місце відключення та його тривалість визначається за розпорядженням та у повній координації з диспетчером Західного регіону. Інформація про причини застосування Зазначеного заходу, його початок, закінчення та інші відомості, що можуть створити уявлення про потенціал енергетичних об‘єктів є інформацією із обмеженим доступом у період воєнного стану згідно Постанови HKPEKП «Щодо захисту інформації, яка в умовах воєнного стану може бути віднесена до інформації з обмеженим доступом, у тому числі щодо об’єктів критичної інфраструктури» N 349 від 26.03.2022 року та рекомендацій Міністерства енергетики України.

Такі відключення почергово вводяться у всіх районах області. Графік аварійних відключень (ГАВ) виконуються ПpAT «Волиньобленерго» протягом 15 хв від моменту отримання розпорядження диспетчера HEK «Укренерго» та застосовується у разі виникнення гострого дефіциту потужності та електроенергії в енергосистемі України у зв’язку з аварійною ситуацією, яка склалася при раптовому порушенні режиму роботи енергосистеми України.

Ураховуючи вищевикладене та ситуацію, що склалась в об’єднаній енергосистемі України та області, звертаємось до органів місцевого самоврядування із проханням сприяння інформування представників бізнесу та населення територіальних громад сіл, селищ та міст про необхідність мінімізації використання енергоємних приладів з метою нормалізації роботи i зменшення навантаження на енергосистему та переведення роботи підприємств у нічний час. Також              просимо    розглянути                 питання      про                  можливість           оптимізації      роботи електротранспорту, відключення нічної ілюмінації, яскравого освітлення вітрин великих торговельних мереж та центрів, освітлення зовнішньої реклами, великих банерів на A3C, сіті-лайтів та білбордів, встановлення обмеження використання вуличного освітлення.

Кожен заощаджений кіловат має значення — чим менше ми споживаємо, тим менша вірогідність застосування аварійних відключень електричної енергії.

Тримаймо разом енергетичний фронт. Сила у нашій єдності! Все буде Україна!

Генеральний директор                                                                                          Сергій СЕВІДОВ