Що робити родичам, якщо захисник України зник безвісти, потрапив у полон чи загинув. Дорожня карта

Дата: 19.10.2022 09:10

Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими  розповідає, як діяти у випадках, якщо ваш член родини, який зарахований до лав ЗСУ (в тому числі ТрО), інших правоохоронних органів (далі – захисник), зник безвісти, потрапив у полон чи загинув.

У документі міститься перелік даних, якими обов’язково має володіти родина захисника України, та алгоритми дій родичів щодо їх звернень до органів державної влади, які займаються питаннями звільнення військовополонених.

Ознайомитися з дорожньою картою можна за посиланням.

Наголошуємо, що обміном полонених чи пошуком зниклих безвісти захисників займаються лише органи державної влади та відповідальні установи чи організації.

Українська держава робить все можливе для повернення наших захисників з полону.