Просимо мешканців громади не вмикати енергомісткі прилади з 7.00 год. ранку до 11.00 год. дня ,з 17:00 год. вечора до 23:00 год. ночі

Дата: 19.10.2022 08:41

На засіданні Ради оборони Волинської області, яке відбулося 10 жовтня, з-поміж інших було прийняте рішення про невідкладні заходи з питань, які стосуються енергетичної безпеки області.

Днями росія здійснила масовану атаку на об’єкти енергетичної інфраструктури України. Щоб стабілізувати постачання електрики і зменшити навантаження на енергосистему області, волинян закликають економити використання струму в побуті.

Так, у години пік –7.00 год. ранку до 11.00 год. дня ,з 17.00 год. вечора до 23.00 год. ночі просять не вмикати енергомісткі прилади: електроплити, електрочайники, електроінструменти, обігрівачі та кондиціонери, духовки та праски, мікрохвильові печі, кавоварки, пральні та посудомийні машини.

Це дуже важливо для стабільної роботи енергосистеми нашої держави та Волині зокрема.

«Нагадую про прохання зменшити електроспоживання. Давайте разом допоможемо державі, рятувальникам та енергетикам відновити усе в постраждалих містах», – зазначив Юрій Погуляйко, начальник Волинської обласної військової адміністрації.