Щодо виплати одноразової грошової допомоги сім’ям загиблих захисників , а також допомоги у зв’язку з каліцтвом на війні

Дата: 01.09.2022 08:50

Щодо  виплати  одноразової грошової допомоги сім’ям загиблих захисників , а також  допомоги у зв’язку з каліцтвом  на війні

У цей складний для України  час, на жаль, велика кількість наших громадян гине на війні ,захищаючи  незалежність України.

Крім того, держава  також гарантує  виплату допомоги захисникам, які отримали інвалідність на війні (станом на 2022 рік : 992 400 грн. -1-а група інвалідності, 744 300 грн. - 2-а група інвалідності, 620 250 грн. -3-а група інвалідності  відповідно до постанови  Кабінету  Міністрів України від 25 грудня 2013 року № 975).

У випадку виникнення складнощів та інших питань  щодо отримання гарантованої державою допомоги та інших виплат  в міру  можливостей готовий допомогти в її отриманні .

Адвокат  Колтонюк  Юрій

контакти : +38(068) 1870110