До уваги жителів громади!!!

Дата: 13.07.2022 13:34

На виконання листа  начальника Ковельської районної адміністрації Волинської області від 12.07.2022 року №875, з метою недопущення демаскування позицій та інших оборонних і фортифікаційних споруд військових формувань на території Поворської територіальної громади, та несанкціонованого поширення відповідної інформації просимо про:

• недопущення до будь-якого втручання місцевого населення до обладнаних військовими формуваннями загороджень, інженерних фортифікаційних споруд в зоні проведення оборонної операції;
  • дотримання місцевим населенням вимог щодо пересування громадян або цивільного транспорту в прикордонному районі.

Також доводимо до відома про притягнення до кримінальної відповідальності за розповсюдження інформації про переміщення, рух або розташування ЗСУ чи інших військових формувань України під час воєнного стану.

Додатково інформуємо, що наказом Міністерства внутрішніх справ України від 28.04.2022 № 268, зареєстрованому у Міністерстві юстиції України 03.05.2022 за № 482/37818 внесено зміни до наказу Міністерства внутрішніх справ України від 07.09.2015 №1075 «Про затвердження Додаткових тимчасових режимних обмежень у контрольованих прикордонних районах», згідно з якими вся адміністративна територія Ковельського району відноситься до контрольованого прикордонного району.