Щодо інформаційної складової в умовах ведення війни

Дата: 19.04.2022 11:05

Інформаційна складова в умовах ведення війни є другим фронтом проти ворога. Потужною, не менш руйнівною зброєю, ніж гармата. А тому не дивно,  що і Конституція, і Закон України «Про правовий режим воєнного стану» передбачає певні обмеження для громадян в публічному інформаційному просторі. З початку війни на центральному рівні було сформовано з багатьох телеканалів «Єдиний інформаційний простір» щодо інформування позицій Президента, військового командування, оперативної обстановки на всій території воєнних дій.

Велику увагу і ворог, і його колаборанти на території України приділяють інтернет-мережі, зокрема, Фейсбуку, де фактично кожен без обмежень може висловити свою думку чи публікувати перевірену, а зазвичай, НЕ перевірену інформацію, яка під час війни може викликати збурення чи паніку серед людей.

Наголошуємо , про відповідальності кожного, хто публікує у мережу  неправдиву чи неперевірену інформацію, наклеп чи коментар  під час воєнного стану.

Додатково зауважуємо , що будь-яка інформація про правопорушників має надходити до відповідних органів, а не публікуватися в ФБ, оскільки це заважає фіксуванню правопорушення .

Слава Україні!

Разом до ПЕРЕМОГИ!!!