ОГОЛОШЕННЯ щодо засідання виконавчого комітету

Дата: 24.01.2022 14:16

щодо засідання виконавчого комітету

Поворської сільської ради

Повідомляємо,   що  27  січня  2022 року о 10.00 годині у приміщенні   сільської ради  відбудеться  засідання чергового засідання виконавчого комітету   сільської ради  .

Порядок денний :

1. Про утворення міждисциплінарної команди для організації  соціального  захисту дітей,  які  перебувають  у складних життєвих обставинах на території Поворської сільської ради  (Доповідає  Ю. Омельчук  – начальник  Служби у справах  дітей Поворської сільської ради )
  2. Про затвердження висновку органу  опіки та піклування Поворської сільської ради.( Доповідає Ю. Омельчук - начальник Служби у справах дітей Поворської сільскої ради )

3. Про надання дозволу на укладання  договору дарування та прийняття  в дар  житлового будинку  на ім’я малолітньої дитини.  ( Доповідає  Ю. Омельчук  – начальник  Служби у справах  дітей Поворської сільської ради)

4. Про присвоєння адреси об’єкту  нерухомого майна    житловому будинку. ( Доповідає І. Бондарчук – сільський голова)

5  Про аналіз  звернень громадян за  2021рік .(Доповідає С. Самчук – секретар сільської ради )

6. Про призначення інструкторів для проведення навчання  населення  правилам пожежної  безпеки  за  місцем  проживання. ( Доповідає І. Бондарчук – сільський голова)

7. Про затвердження інформаційних і технологічних  карток адміністративних послуг,що надаються через відділ « Центр надання адміністративних  послуг» Поворської сільської ради  Ковельського району Волинської області. ( Доповідає Т. Книш – начальник відділу « Центр надання адміністративних послуг»)

8. Про затвердження висновку опікунської ради  про доцільність  призначення піклувальника( Доповідає С. Самчук – секретар сільської ради )

9. Про приведення земельної ділянки сільськогосподарського призначення до належного для використання стану . ( Доповідає  І. Бондарчук - сільський голова)

10 .Про відрахування дітей з Поворського ЗДО " Сонечко"( Доповідає О.Ковальчук - завідувач Поворського ЗДО " Сонечко"

11. Різне