ОГОЛОШЕННЯ щодо засідання виконавчого комітету сільської ради

Дата: 29.11.2021 12:09

щодо засідання виконавчого комітету

Поворської сільської ради

Повідомляємо,   що  30 листопада 2021 року о 10.00 годині у приміщенні   сільської ради  відбудеться  засідання чергового засідання виконавчого комітету   сільської ради  .

Порядок денний :

1.   Про внесення змін до складу комісії з питань захисту прав дитини Поворської  сільської ради.(Доповідає  В. Дорошко – директор центру соціальних послуг)
  2.  Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування. (Доповідає  В. Дорошко – директор центру соціальних послуг)
  3.   Про надання згоди на вчинення  правочину  щодо  дарування житлового  будинку неповнолітній дитині.(Доповідає В. Дорошко – директор центру соціальних послуг)
  4. Про присвоєння адреси об’єкту  нерухомого майна    житловому будинку. ( Доповідає І. Бондарчук – сільський голова)
  1. Про присвоєння адреси об’єкту  нерухомого майна    житловому будинку. ( Доповідає І. Бондарчук – сільський голова)
  2. Про присвоєння адреси об’єкту  нерухомого майна    житловому будинку. ( Доповідає І. Бондарчук – сільський голова)

7.  Про встановлення режиму роботи  КЗ « Поворська публічна бібліотека»

( Доповідає І. Бондарчук – сільський голова)

8.  Про взяття громадян на квартирний  облік . ( Доповідає І. Бондарчук – сільський голова)