До уваги населення!!!

Дата: 21.07.2021 08:17

Повідомляємо про те, що на території авіаційного полігону (військова частина А1547) у період липень-серпень 2021 року  будуть проводитися випробування авіаційних засобів ураження (бомбометання, пуски ракет) вдень та вночі.

У відповідності до Настанови з полігонної служби Повітряних сил Збройних Сил України, затвердженої наказом Командувача Повітряних Сил Збройних Сил України № 318 від 29.08.07,  територія авіаційного полігону є забороненою зоною для населення та осіб, що не мають прямого відношення до його роботи. НАГАДУЄМО, що ВХІД та В`ЇЗД  на територію авіаційного полігону КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ!!! Межі полігону встановлюється шлагбаумами і попередждувальними покажчиками з написами: "НЕБЕЗПЕЧНО! ТЕРИТОРІЯ ПОЛІГОНУ! ПРОЇЗД І ПРОХІД СУВОРО ЗАБОРОНЕНО!"