ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!

Дата: 13.04.2021 16:56

Військова частина А1547 (202 авіаційний полігон), яка знаходиться на території Поворської сільської ради, являється об’єктом, що має важливе оборонне значення для держави.

Тому, у разі виявлення можливих фактів прояву інтересу до військового об’єкту з боку іноземців чи інших підозрілих осіб, а також застосування безпілотних малих літальних апаратів поблизу військової частини А1547 та з метою недопущення вчинення диверсійних актів чи проведення розвідувальної діяльності просимо терміново повідомляти Ковельський РВ УСБУ у Волинській області (контактний телефон чергового Ковельського РВ УСБУ у Волинській області 03352-5-92-04 або чергового ГУНП у Волинській області –  102).