Конкурс на заміщення вакантних посад

Дата: 25.06.2020 16:03

Поворська сільська рада  ОГОЛОШУЄ  КОНКУРС   на заміщення вакантних посад.

Відділу організаційно - кадрової  роботи  та інформаційної діяльності:

• начальника відділу;

Відділу «Центр надання адміністративних послуг» :

• начальника відділу;

У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які мають освіту за освітньо – кваліфікаційним рівнем бакалавра, магістра, спеціаліста .

Вільне володіння державною мовою, знання вимог законодавства України про службу в органах місцевого самоврядування, знання програмного забезпечення. При проведенні конкурсу здійснюється іспит кандидатів на заміщення вакантної посади. Особи , які відповідають вимогам і бажають  взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

• заяву про участь в конкурсі ;
  • заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками; дві фотокартки розміром 3х 4 см;
  • копії докуметів про освіту підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступення  або вченого знання засвідченні у встановленому законодавством порядку;
  •  декларацію про майно, доходи, витрати, зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України «Про запобігання корупції»;
  • копії першої та другої сторінок паспорта громадянина України, засвідчену кадровою службою;
  • копію індентифікаційного номера;
  • копію військового квитка ( для військовозобов’язаних).

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

За довідками звертатись по телефону  95 430.