Сторінка на стадії наповнення

21 Липня, 2021 р., 08:17
              Повідомляємо про те, що на території авіаційного полігону (військова частина А1547) у період липень-серпень 2021 року  будуть проводитися випробування авіаційних засобів ураження (бомбометання, пуски ракет) вдень та вночі.

14 Липня, 2021 р., 12:08
До уваги землевласників! Власники земельних ділянок мають право розпоряджатися своєю власністю на власний розсуд, але у зв’язку з відкриттям в Україні ринку землі від 01.07.2021р. просимо уважніше ставитися до пропозицій невідомих юридичних та фізичних осіб щодо продажу та передачі в оренду земельних ділянок, земельних часток (паїв), майнових паїв та не передавати постороннім особам оригіналів правовстановлюючих документів. Також повідомляємо, що інформацією по ТОВ «АГРІХОЛ ЗАХІД» Поворська сільська рада не володіє та про свою діяльність дане товариство сільську раду не повідомляло.