Гуманітарний відділ

Начальник гуманітарного відділу  Сільчук Світлана Володимирівна
Спеціаліст з питань освіти, культури, охорони здоров'я Карплюк Тетяна Миколаївна

Електронна адреса Гуманітарного відділу Воворської сільської ради:  povyrsk_hym_v@ukr.net

Поштова адреса: 45050, вул. Київська, 39, с. Поворськ, Ковельський район, Волинська обл.

Антонюк Вікторія, учениця 9 класу ОЗСО "Поворського ліцею" (керівник - Самчук Любов Володимирівна) здобула ІІІ місце у І турі Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу».

28 січня 2021 р. у Волинському обласному центрі національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді у форматі онлайн за допомогою сервісу Google Meet відбувся І тур Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу».

Конкурс проводився серед музеїв трьох напрямів: військово-історичні музеї, історичні (широкого змісту) та природничі музеї.

У ході конкурсу його учасники за допомогою презентацій провели віртуальні оглядові екскурсії експозиціями шкільних музеїв, продемонстрували майстерність екскурсовода, знання історії створення та змісту експозицій музеїв, творче поєднання показу і розповіді, артистизм, вміння популяризувати музейні колекції, спілкуватись з відвідувачами.

Оглядова екскурсія "На вістрі часу"

Здобувачі освіти ЗЗСО Поворської сільської ради взяли участь у Всеукраїнському арт-челенджі «Слово, чому ти не твердая криця!» (до 150-річчя з дня народження Лесі Українки

Пісочненський ліцей: Книшук Вікторія, Коваль Владислава "Сльози-перли"

Козлиничівський ліцей: Дмитрук Катерина, Фринжифер Софія, Шевчук Надія "Літо краснеє минуло"