Діяльність відділу

ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОЛОЖЕННЯ ПРО ГУМАНІТАРНИЙ ВІДДІЛ ПОВОРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ (РІШЕННЯ СЕСІЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ №1/14)

ПРО МІСЦЕВУ ПРОГРАМУ РОЗВИТКУ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ НА ТЕРИТОРІЇ ПОВОРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ НА 2021-2025 РОКИ (РІШЕННЯ СЕСІЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ №3/4 )

ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ КОМПЛЕКСНОЇ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ ОСВІТИ ПОВОРСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ НА 2021-2025 РОКИ (РІШЕННЯ СЕСІЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ №3/3)

ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПРОГРАМИ РОЗВИТКУ КУЛЬТУРИ ТА ОХОРОНИ КУЛЬТУРНОЇ СПАДЩИНИ ПОВОРСЬКОЇ ОТГ НА 2019-2023 РР (РІШЕННЯ СЕСІЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ №32/6 )

ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ КОМПЛЕКСНОЇ ПРОГРАМИ НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ НА 2019-2021 РОКИ (РІШЕННЯ СЕСІЇСІЛЬСЬКОЇ РАДИ №36/10)

ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ МІСЦЕВОЇ ПРОГРАМИ " ШКІЛЬНИЙ АВТОБУС " НА 2020 - 2022 РОКИ (РІШЕННЯ СЕСІЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ №48/69)

ПРО ВЕДЕННЯ ОБЛІКУ ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО, ШКІЛЬНОГО ВІКУ ТА УЧНІВ У ПОВОРСЬКІЙ СІЛЬСЬКІЙ РАДІ У 2021-2022 Н. Р.