Ковельський район, Волинська область

З Воскресінням Христовим!

ДОРОГІ  КРАЯНИ!

Прийміть щиросердні вітання зі світлим святом Христового Воскресіння – цим воістину величним днем торжества Життя і Любові.

У житті кожного християнина Великдень – особливо шановане та величне свято. Ми відзначаємо його з відкритою душею і чистим серцем, глибокою надією на перемогу добра. Диво Воскресіння Христового є джерелом натхнення та наснаги для кожного віруючого, адже саме у цей Великий день ми можемо відчути всю велич Господньої любові до людей.

Сьогодні ми дякуємо Господу Богу за те, що у дні випробувань ми відчували його захист і підтримку. В найскладніші часи ми непохитно вірили – Господь не залишить нас. Великдень нагадує нам про духовне відродження, яке потрібне всім нам, всій українській нації.

У ці священні дні щиро бажаємо Вам здоров'я, добробуту, миру та щастя, хай Ваші небайдужі серця сповнюють любов до ближнього та всепрощення.

Нехай Господь береже кожного з вас, нехай Господь береже нашу благословенну Україну!

Христос Воскрес!

Воістину Воскрес!