Ковельський район, Волинська область

Мій любий краю

Не стерлась райдужна сторінка.
Не вмерла пісня лісова,
Безсмертна Леся Українка
Була і є навік жива.
                          Олена Журлива

27971773_190538524870581_2152258429489835994_n

Ці слова є прологом до масових заходів присвячених 147-ій річниці від дня народження Лесі Українки, що проходять по всій території України.
Вже другий рік поспіль в Поворській ОТГ проводиться І тур (відбірковий) обласного Конкурсу читців поезії "Мій любий краю".
У Конкурсі брали участь 19 любителів поезії Лесі Українки з усіх населених пунктів Поворської громади. Найповажнішим шанувальником Лесиного слова була Мандзюк Галина Володимирівна - жителька с. Поворськ.
Особливо вразив виступ Жарко Валерії з твором "Уста говорять: "Він навіки згинув", яка зайняла І місце серед учасників ІІ вікової категорії.
Переможнецею Конкурсу стала Ткачук Олена - представниця с. Озерне, яка прочитала вірш "Сторононько рідна", зміст якого є досить актуальним у наш час. Виступ відзначився своєрідною манерою виконання, сценічною культурою та майстерністю. 13 лютого 2018 року в садибі Лесі Українки с. Колодяжне вона візьме участь у ІІ турі (районному) Конкурсу читців "Мій любий краю". БАЖАЄМО УСПІХУ ТА ПЕРЕМОГИ!