Ковельський район, Волинська область

Афганістан - на волоску від смерті

Шановні учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти!

Прийміть щирі вітання з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Щорічно український народ віддає глибоку шану усім без винятку солдатам і офіцерам, рядовим і генералам, робітникам та службовцям, яким судилося пройти вогняне горнило бойових дій в Республіці Афганістан та інших «гарячих» точках планети.

Куди б не закидала доля наших земляків, яким довелося брати участь у миротворчих операціях, вони завжди чесно й сумлінно виконували військову присягу. За хоробрість, високий професіоналізм, надійність і благородство вони заслужили щиру подяку багатьох народів та примножили авторитет України як країни–миротворця.

Для багатьох жителів Поворської ОТГ та війна стала частиною їх життя. Окрім  Афганістану, українці несли службу в Лівані, Угорщині, Іраку, Єгипті, В’єтнамі, Чехословаччині,  Югославії, та ряді  інших країн.

Ми схиляємось в скорботі  за тими, хто не повернувся з "гарячих точок" планети.

Вічна пам’ять про них завжди буде жити  в наших серцях.

Бажаємо усім, хто пройшов нелегкий бойовий шлях, міцного здоров’я, щастя й миру, успіхів у праці та добробуту в родинах.

З цієї нагоди в ОЗСО Поворський ліцей було проведено годину памяті: "Афганістан - на волоску від смерті" та  оформлено викладку літератури: " Час і досі не загоїв рани, цей одвічний біль - Афганістан".